Péče o tělo

Kosmetické lehátko

Přístrojové ošetření těla galvanickou žehličkou Nu Skin Galvanic Body Spa

Co je Galvanic Body Spa?

Galvanic Body Spa využívá účinků pulsujícího galvanického proudu v kombinaci s exkluzivní technologií AgeLOC, která cílí na základní zdroje stárnutí.

V kombinaci s gely s AgeLOC technologií redukuje celulitidu, vyhlazuje a omlazuje pokožku celého těla. Při pravidelném používání budete vypadat štíhlejší, hebčí, pevnější a mladší.

Účinky:

  • zpevňuje a zeštíhluje tělo (povislé paže, břicho, hýždě a stehna)
  • vyhlazuje celulitidu
  • omlazuje, stimuluje, hydratuje a osvěžuje pokožku

Pro koho je galvanická žehlička na tělo určena?

  • pro ženy a muže, kteří chtějí zpevnit a omladit tělo
  • pro ženy a muže, kteří se zajímají o svůj vzhled
  • pro ženy, které trápí celulitida nebo známky tělesného stárnutí

Jak je možné celulitidu pravidelným žehlením odstranit?

Speciální gely na tvarování těla intenzivně minimalizují a vyhlazují celulitidu.

  • AgeLOC Nu Skin Body Shaping Gel - vodivý gel vyhlazuje tukové polštářky a celulitidu. Pokožku osvěží, pročistí a sniží viditelné známky stárnutí. Posiluje mezibuněčnou hmotu pokožky a pomáhá tak dosáhnout a udržovat její zdravý vzhled.
  • AgeLOC Nu SKin Dermatic Effects – hydratační a zpevňující pleťové mléko obsahuje přísady, které pomáhají tlumit produkci tuku, stimulovat jeho štěpení a předcházet zjevnosti tukových polštářků a celulitidy. Zároveň pokožku vyhlazuje. Špičková optická technologie okamžitě rozptyluje světlo a napomáhá pokožce k hebčímu vzhledu, a také zlepšuje vzhled jejího povrchu.

Díky žehlení gely AgeLOC rozkládáte tuk v problémových oblastech, snížujete ukládání tuků, odstraňujete toxiny, zvyšujete pevnost kůže a odstraňujete nelichotivé dolíčky. Výborně funguje i na podbradek.

Jak Nu Skin Galvanic Spa Body funguje?

Přímé (galvanické) proudy, ať už jsou pulsující nebo ne, zlepšují osmotický tok. Toto je velmi důležité pro zlepšení dodání klíčových složek AgeLOC do oblasti se silnější pokožkou. Dodatečný výzkum ukázal, že pulsující proud zlepšuje vibraci tekutin, což na oplátku podporuje zdravý krevní oběh. Pulsující galvanické proudy pomáhají při stimulaci pokožky a zvyšování buněčné komunikace, pomáhají pokožku očistit a osvěžit a také pomáhají redukovat viditelné známky stárnutí. Pulsující galvanické proudy jsou optimálně navrženy pro použití na těle všude tam, kde může pokožka těžit ze zvýšené vibrace tekutin.

Ceník – Péče o tělo

Přístrojové ošetření galvanickou žehličkou Nu Skin
(očištění a peeling ošetřované partie, nanesení vodivého gelu, galvanizace,
aplikace ageLOC Dermatic Effects)
50min. 500,-Kč
kúra 5 ošetření
(5x50min.)
2250,-Kč

Opava, Na Rybníčku 60, 2019