KOSMETIKA

Kosmetika Opava

S jakou kosmetikou pracujeme?

V našem salónu pracujeme s kosmetickými přípravky značky ALISSA BEAUTÉ.

Jedná se o italskou dermo-kosmetiku, čistě přírodního charakteru bez využití parabenů, minerálních olejů, sulfátů, barviv a látek zatěžujících organismus a životní prostředí. Produkty jsou až z 98% NATURAL. Obsahuje unikátní aktivní látky z mořských řas, exotického ovoce nebo blahodárných bylin.

Jaké kosmetické ošetření v našem salónu najdete a co obnáší?

Celkové čištění pleti kosmetikou ALLISA BEAUTÉ

 • - čištění pleti, tonizace
 • - úprava obočí
 • - depilace, epilace
 • - hloubkové čištění pleti
 • - aplikace aktivních látek
 • - masáž obličeje, krku, dekoltu a trapéz
 • - aplikace aktivních látek a séra
 • - maska
 • - barvení obočí a řas
 • - masáž rukou
 • - krém
 • - denní líčení

Přístrojové ošetření pleti galvanickou žehličkou Nu Skin:

 • - čištění pleti čistící pěnou s AgeLOC technologií
 • - aplikace:
  • - předošetřujícího gelu s AgeLOC technologií + zažehlení
  • - ošetřujícího gelu s AgeLOC technologií + zažehlení
  • - krému s AgeLOC technologií + rozžehlování kontur v obličeji včetně očního okolí a krku
  • - séra s AgeLOC technologií
 • - denní nebo noční krém s AgeLOC technologií

Jaké kosmetické řady z ALISSA BEAUTÉ používáme a co vše nabízejí?

Essential
Produkty z této řady se používají v přípravné fázi ošetření, pleť do hloubky vyčistí a připraví pro další péči. Jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Argan (omlazení tekutým zlatem)
Produkty obsahující arganový olej jsou omlazujícím a regeneračním elixírem pro všechny typy pokožky. Vypínají, zjemňují pleť a obsahují silné antioxidanty, které dlouhodobě chrání pleť. Arganový olej je bohatý zdroj hydratace, regenerace a výživy. Je vhodná pro suchou a oslabenou pleť, pro aknózní pleť, zužuje póry a nedráždí pokožku.

Derma Sensitive
Jedná se o řadu, která je určena k ošetření citlivé pleti se sklonem k praskání žilek (kuperóze). Je zaměřena na posílení cévních stěn a zklidnění citlivosti. Mnoho žen má křehké mikrokapiláry a pociťují diskomfort pokožky obličeje. Produkty této linie pleť zklidní, projasní a podpoří stažení mikrokapilár.

Energy Life
Dodává pleti všechny potřebné vitamíny, minerály a proteiny. Vyhlazuje vrásky, vypíná pleť a udržuje mladistvý vzhled. Vdechne pleti nový život!

Lift Age
Ošetřující kúra LIFT AGE vypíná a vyhlazuje vrásky. Pleť zanechává vypnutou, prozářenou a hebkou, Je vhodná pro povadající pleťse známkami stárnutí a tvorbou vrásek.

Pure Skin
Protizánětlivá a zklidňující kúra proti akné. Osahuje enzymy z ananasu a papáji dodávající pleti jemnost a odstranující přebytečný maz. Nevysušuje, zabraňuje tvorbě akné, podporuje regulování mazových žláz, vyrovnává pH pokožky a bakteriální flóry, zklidňuje. Pleť pak působí více jemným a hebkým dojmem, aniž by se nepříjemně leskla. Je určena jak pro náctiletou pleť s problémy s akné, tak pro ženy kolem třicítky, čtyřicítky, které se s akné potýkají.

Thalasso
Silou moře proti stárnutí...
Thalassoterapie je prastará léčebná terapie, která využívá především výtažky z mořských řas. Ty obsahují minerální látky, stopové prvky, vitaminy, enzymy, mají výbornou schopnost odbourávat těžké kovy a řadu dalších výhod. Linie tohoto mořského ošetření je silně vyživující, regenerační a omlazující.

Whitening
Řešení pro pigmentové skvrny => projasnění - omlazení – vybělení Linie, která velmi šetrným a účinným způsobem omlazuje pleť, zjemňuje ji, viditelně projasňuje a zmírňuje hloubku vrásek. Jedná se o velice silnou omlazující péči, jejíž velkou výhodou je efektivní působení proti pigmentovým skvrnám. Whitening je peeling, který šetrným způsobem odstraní odumřelé buňky s nahromaděným pigmentem, napomůže k vybělení skvrn a předchází další tvorbě. Ošetření je vhodné také na aknózní pleť s tvorbou jizev.

Bio aktivní látky
Čisté aktivní látky získávané z přírodních zdrojů - rostlinné extrakty, extrakty z ovoce, květin a moře.

Co je ošetření galvanickou žehličkou, jak funguje a jaký je výsledek?

V krátkosti...
Jedná se o nejmenší galvanickou žehličku na vrásky, podbradek, vlasy a celulitidu, funguje na základě galvanického proudu. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti. Sama si zmapuje pokožku a podle typu a stavu znečištění si přidává na intenzitě. Rovněž informuje změněným akustickým signálem o místech největšího výskytu toxinů. Kromě hloubkového vyčištění v pleti aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zpevňuje podbradek, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy a vyhlazuje drobné vrásky. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje svaly v obličeji, na krku, dekoltu a na rukou.

Pokud se chcete dozvědět více...
Přístroj GALVANIC SPA II alias Nu skin žehlička na vrásky je patentován v USA a jeho účinky jsou viditelné již po 10ti minutách. Pro účinné žehlení se používá v kombinaci se speciálními Nu Skin vodivými gely s technologií ageloc, které transformují do buněk potřebné látky, které obsahují. Využívá samonastavitelné nízko galvanické (elektrické) proudy, které ulehčují přenos klíčových složek do spodních částí pokožky až k samotným buňkám. Díky tomu dochází k lepšímu pročištění a prokrvení pokožky

Více jak 50 let se při léčebných koupelích používají pro osvěžení a posilnění pokožky galvanické proudy. Pomocí jemné masáže působí na buněčnou energii a zlepšují cirkulaci. Nyní tuto stejně účinnou léčbu zastupuje Galvanic Spa™ System II. S použitím patentované průkopnické technologie si omladíte pleť a vyhladíte vrásky i linie.

Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí tam elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk. Tzn., že u ženy nad 30 let je nejen fáze hlubokého čištění, ale i štěpení buněk. Pleť je donucena pracovat. Pokud je žena mladší 30ti let, vyčistí žehlička pleť hloubkově od všech nečistot a toxických látek. Žehlička Galvanic Spa pracuje se všemi druhy pleti – suchá, mastná, citlivá, sama si pleť zanalyzuje a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při „žehlení“ se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštílí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku, hloubkově ji vyčistí, otevře a způchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky, aktivuje štěpení buněk. Již při prvním žehlení je cítit, jak "obličej dýchá" a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.

Galvanické procesy byly pojmenovány podle italského fyzika Luigi Galvaniho, který věnoval svůj život studiu elektrických procesů. Opatrným použitím pozitivnych a negativnych pólů galvanického proudu je kosmetička schopná vykonat hloubkové ošetření pleti a její vyživování.

K žehlení je potřebné použít speciální předošetřující a ošetřující gely podporující obnovení pokožky, odstraňují nečistoty a podporují buněčnou energii. Gely obsahují výtažky z měsíčku lékařského, mořských řas, vanilkové extakty zklidňující stav pokožky, arginin působící proti stresu a hořčík na podporu buněčné energie. Předošetřující gely na tvář - odstraňují nečistoty, posilňují pokožku, provzdušňují póry a mají uklidňující účinek. Ošetřující gely na tvář - ulehčují pokožce od stresu, osvěžují ji, potlačují stárnutí, vyrovnávají pH pokožky, dodávají hydrataci, vyživují a poskytují antioxidační ochranu. Tyto omlazující pleťové gely v první fázi vytáhnou z pokožky odumřelé buňky a ulehčí pórům dýchat. Zároveň dodávají pokožce přínosné živiny a Vaše pokožka se stává viditelně mladší a bude se tak i cítit.

Předošetřující gel váže nečistoty hluboko v pokožce. Po dobu předošetřovacího cyklu jsou přístroj a předošetřovací gel nabité zápornými náboji, které se vzájemně odpuzují. Pozitivně nabitý přístroj přitahuje negativně nabité nečistoty z předošetřovacího cyklu a vytahuje je z pokožky pryč. Během ošetřovacího cyklu jsou přístroj a ošetřující gel pozitivně nabity. Toto pozitivní nabití se navzájem odpuzuje a pomáhá tak dodat přínosné složky a živiny do pokožky.

Exkluzivní patentovaná technologie AgeLOC umožňuje dosáhnout výsledků již po 5 minutách aplikace. AgeLOC je ve světě jediná technologie vytvořená na redukci viditelných známek stárnutí tím, že se zaměřuje na tohoto neviditelného a dlouho neznámého tvůrce volných radikálů v epidermu.

Studie prokázaly, že používání přístroje Nu Skin Galvanic Spa II může zlepšit import aktivních složek o 70% a více už do 24 hodin. Unavená a zatížená pleť se naplní novou energií stane se klidnou, bez stresu a plnou života. Už po deseti minutách se budete cítit jako byste strávili osvěžující hodinku u kosmetičky. Předošetřující a ošetřující gel s technologií AgeLOC pomáhají svými účinnými složkami obnovit pokožku, posilují krevní oběh a energii buněk. Hned po prvním ošetření bude Vaše pleť krásnější a zdravější.

Ceník – Kosmetika

Celkové čištění pleti
(odlíčení, tonizace, formování obočí, změkčující gelový zábal, hloubkové čištění pleti, aplikace bioaktivních látek, masáž obličeje, krku, dekoltu a trapéz, aplikace séra, maska, krém, denní líčení)
120min. 790,-
Přístrojové ošetření galvanickou žehličkou Nu Skin
(aplikace mikrodermabraze, rozžehlování krntur v obličeji včetně očního okolí a krku, aplikace séra, denní krém)
60min. 500,-
kúra 5 ošetření
(5 x 60min.)
2250,-
Masáž s regenerací
(odlíčení, tonizace, aplikace bioaktivních látek, masáž obličeje, krku, dekoltu a trapéz, aplikace séra, maska, krém, denní líčení)
50min. 450,-
Mikromasáž očního okolí s regenerací
45min. 390,-
Péče o řasy a obočí
Trvalá na řasy
480,-
Permanentní prodlužování řas 1290,-
Doplňování řas - po 2 týdnech 380,-
- po 3 týdnech 480,-
Barvení řas 100,-
Barvení obočí
(v rámci celkového ošetření pleti zdarma)
100,-
Líčení
Denní líčení
(v rámci celkového ošetření pleti zdarma)
150 - 230,-
Večerní / slavnostní líčení 300,-
Svatební líčení 680,-
Zkouška svatebního líčení 350,-
Epilace / depilace
Formování obočí 80,-
Depilace - horní ret85,-
- brada85,-
- tváře90,-
- ruce250,-
- podpaží150,-
- břicho190 - 290,-
- hrudník290 - 390,-
- záda290 - 500,-
- třísla150,-
- lýtka280,-
- celé nohy430,-
Masáž
Obličeje a krku 230,-
Dekoltu 140,-
Obličeje, krku a dekoltu 290,-

Opava, Na Rybníčku 60, 2019